podłączenie gniazda przyczepki samochodowej
   
 • ujezdzanie mezczyzn pszez kobiety
 • instrukja do radia volkswagen
 • yamaha szpila
 • woliera w wersji podluznej
 • badania naukowe a piwo
 • granatowy Gres
 • multiselekt policja
 • spray w Counter-Strike: Source
 • Ewidencja kosztw rodzajowych
 • Ja dla Ciebie sięgam dna...
  podłączenie USB do płyty głównej Medion
  podłączenie laptopa do internetu w Aster City
  podłączenie zmieniarki Blaupunkt do Becker 2210
  podłączenie subwoofera YAMAHA rx-v663
    Ja dla Ciebie sięgam dna...

  Temat: Oryginalne Gniazdo Przyczepy - Piny
  Nie jestem fachowcem w sprawach podłączenia gniazda przyczepy, ale: 1) krańcówka S59 to połączenie styków we wtyczce przyczepy w celu "zgaszenia" tylnego światła p-mgielnego w samochodzie gdy podłączona jest przyczepa (bo w przyczepie świeci się p-mgielne) 2) ja wykorzystałbym oryginalny bezpiecznik F33 dla zasilania przyczepy stałym +12V jeśli chodzi o +12V "po stacyjce" to pociągnąłbym kabel zza stacyjki z osobnym bezpiecznikiem np. ... to być przyczepa np. kempingowa z osobną instalacją 12V która będzie "prądożerna" to można pomyśleć o osobnym przewodzie masowym (oprócz tego w złączu X24). Połaczyć masę samochodu z pinem 13 gniazda przyczepy. Ale jak już wspomniałem fachowcem nie jestem i lepiej skonsultuj to z prawdziwym elektrykiem samochodowym ;) żeby bigosu nie narobić
  Źródło: forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=43879  Temat: schemat gniazdka przyczepy samochodowej
  Posiadam schemat kostki samochodowej, który ułatwi połączenie instalacji elektrycznej [/url] Schemat jak najbardziej się przyda tylko że dział nieodpowiedni. Przenoszę do odpowiedniego. Proszę czytać opisy działów.
  Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1448462.html


  Temat: Dwie wtyczki?
  Gniazdo 7-pinowe zamontowane zgodnie z normą ma dwa bolce podłączone do świateł postojowych (58L i 58R) .W takim podłączeniu można ten jaden wykorzystać do oświetlenia wnetrza.Ale jest to do używania tylko ze swoją przyczepą.Czyli zasadniczo podłączenie nie prawidłowe.W mojej p-pie z 1988 r już są dwie wtyczki,a we wszystkich autach miałem dwa gniazda. Różnią się one od siebie środkowyn bolcem(typ 12N i 12S)(dokładnie to jest opisane w książcenp."Lekkie przyczepy samochodowa"str.25.W dodatkowym wtyku są światło wnętrza,swiatło cofania,może być lodówka .Pozdrawiam.
  Źródło: forum.fanklub-niewiadowek.com/viewtopic.php?t=372


  Temat: Gniazdo samochodowe do przyczepki
  " />Witam wszystkich Piszę do was z prośbą o rozwiązanie mojego problemu który dotyczy gniazda samochodowego do przyczepki,zamontowałem to gniazdo do quada BOMBARDIERA OUTLANDERA LTD 2008 i mam teraz problem z działaniem świateł przy przyczepce kierunkowskazy działają dobrze,światła do jazdy też ale kiedy wcisnę hamulec powinny się wtedy zapalić światła hamulca ale tak nie jest w tym momencie gasną światła do jazdy i nie działają światła hamulca,tylna lampa przy quadzie działa prawidłowo a światła przy przyczepce nie,jeśli chodzi o przewody które lecą do gniazda podłączone są do wiązki tylnej lampy quada i oczywiście kierunki osobno,nie spotkałem się jeszcze z takim problemem, wcześniej montowałem gniazdo w Suzuki Vinsonie nie było tego problemu,proszę o podpowiedz w rozwiązaniu tego problemu.
  Źródło: atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=14051


  Temat: Hak w Explo 1
  a)  działający również, gdy przyczepa jest odłączona od pojazdu ciągnącego, b)  uruchamiany z zewnątrz, a w odniesieniu do przyczepy przystosowanej do przewozu osób - uruchamiany również z wnętrza przyczepy; przez uruchamianie rozumie się również zwalnianie hamulca. 6. Przepisu ust. 5 nie stosuje się do:   1)   przyczepy lekkiej, pod warunkiem że niezależnie od urządzenia łączącego przyczepa ta ma dodatkowe połączenie (łańcuch, linka), które w razie zerwania głównego urządzenia łączącego będzie zapobiegało dotykaniu jezdni przez dyszel i zapewniało niezbędną kierowalność przyczepy; jeżeli jednak dopuszczalna masa całkowita takiej przyczepy jest większa niż połowa masy własnej pojazdu ciągnącego, powinna ona spełniać wymagania określone w ust. 7;   2)   jednoosiowej przyczepy dłużycowej. 7. W przyczepie o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, przeznaczonej do ciągnięcia przez pojazd, którego dopuszczalna masa całkowita wynosi nie mniej niż 1,33 dopuszczalnej masy całkowitej przyczepy, dopuszcza się hamulec roboczy typu bezwładnościowego (najazdowy), działający co najmniej na koła jednej osi; warunek stosuje się również do przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 5 t, zarejestrowanej po raz pierwszy przed dniem 1 stycznia 1968 r. 8. Przepisu ust. 7 nie stosuje się do naczepy. Pkt 7 stanowi odpowiedź na zagadkę DMC przyczepy z hamulcem najazdowym - bo chyba nikt z Was nie ma przyczepy spełniającej § 14. 1? Nie istnieją takie po prostu do samochodów osobowych! Musiało by być odpowiednie gniazdo do podłączenia pneumatycznego/hydraulicznego hamulców itp itd. Czyli Tomkosi: 1850 x 1,33 = 2460,5KG (czyli masz zawyżoną wagę przyczepki o 1kg:)
  Źródło: explorerclubpolska.pl/viewtopic.php?t=2621   
    Index
  Poolak
  PoV 6800GX
   
   
  I koń nad siłę nie pociągnie. Pauli
  Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie. Julian Ejsmond (1892-1930)
  Zdradzony mąż wszędzie widzi zdradzonych mężów. Marcel Proust
  Dies a quo non computatur in termino - początku terminu nie wlicza się do terminu.
  Id est (skrót: i. e). - to jest (to znaczy); w tym przypadku